Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği Nedir?

Burun ucu estetiği, yılların deneyimlerine sahip olan uzman kadrolarımızla birlikte kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Burun estetiği konusunda lider bir estetik merkezi aradığınızda işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

İşletmemiz bu alanda kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle sektörde rüştünü ispat etmiştir. Bugün birçok estetik merkezlerinde yer almayan özellikleri klinik merkezimizde bulabilirsiniz. Klinik merkezimizden %100 garantili bir şekilde burun ucu estetiği yaptırabilirsiniz.

Birçok estetik merkezlerinde olduğu gibi katı kurallar uygulamıyoruz. Dolaysıyla yaş faktörünüz önemli değildir. Bunun haricinde en uygun fiyat üzerinden bu estetik uygulamamızı yapıyoruz.

Bu kapsamda ekonomik yönden de avantajlı olmanızı sağlıyoruz. Kliniğimiz son derece modern ve hijyeniktir. Geniş bir saha üzerinden estetik hizmetleri sunuyoruz. Bu bakımdan rinoplasti ucu estetiğinde de yurtdışı üzerinden de tercih ediliyoruz.

İhtiyaç durumlarında burun ucu ameliyatı kliniğimiz tarafından pratik bir şekilde uygulanır. İşletmemiz müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunar. Bu bakımdan rinoplasti ucu estetiğinde de beklentileriniz doğrultusunda işlem yapıyoruz.

Burun Ucu Estetiği Nasıl Uygulanır?

Rinoplasti ucu estetiğinde modern cihazlar kullanıyoruz. İşletmemiz Avrupa Kalite Standartları üzerinden hizmetler sunar. Uygulamamızı doğrudan kapalı teknik üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Özel bir cihaz üzerinden burun içerisinde minimum düzeyde kesiler açıyoruz. Bu işlemde ayrıca burunda kesi izleri kalması söz konusu değildir. Bu uygulamamızda burun, kıkırdak ve diğer dokularına dokunmadan doğrudan burun içerisinden müdahale yapıyoruz.

Dolaysıyla burun kemiği ve kıkırdağında zarar görülmesi mümkün değildir. Estetik uygulamamızı daha çok düşük yan etkili olması sebebiyle lokal anestezi üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Cerrahi müdahale sonrasında ayrıca burun bölgesine bandaj veya atel uygulamamız söz konusu değildir. Fakat gereken durumlarda ayrıca bu ürünlerimizi de uygulayabiliyoruz.

Kimlere Burun Ucu Estetiği Yapılır?

Bu kaliteli estetik işlemimiz daha çok fiziksel ve ruhsal yönden sağlıklı olan ve yasal kapsamda ise 18 yaşını dolduran bireylere uyguluyoruz. Burun uç kısmında şekil bozukluğu bulunanlara güvenli bir şekilde burun ucu ameliyatı uygulayabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Meme Dikleştirme

Burun kemerli durumlarda ayrıca bu uygulama yetersiz olmayabilir. Bu gibi durumlarda daha geniş kapsamlı burun estetiği cerrahi müdahaleler yapabiliyoruz.

Burun Ucu Estetiği Öncesi

Merak edilen rinoplasti ucu estetiği öncesinde hastalarımızın mutlaka tarafımızdan bildirilen tavsiye ve uyarıları dikkate almalıdır. Çünkü burun ucu estetiği hassas bir cerrahi işlemdir.

Ameliyatın başarılı bir şekilde geçmesi için hastalarımızın ameliyat öncesinde bazı hususlara dikkat etmesi önemlidir. Bireylerin kullanmakta olduğu ilaçlar hakkında bizlere ön bilgi sunması, yüksek tansiyon ve diyabet hastalarımızda ilgili doktordan onay alınması, kaliteli bir uyku süreci geçirilmesi, doğum kontrol ilaçları hakkında bilgi verilmesi önemlidir.

Burun Ucu Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rinoplasti ucu estetiği sonrasında da dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntılar mevcuttur. İşlemimizde hastalarımız genellikle aynı gün içerisinde evlerine taburcu edilir.

Bu işlemde kıkırdak dokusu zarar görmediğinden burun üzerinde morluk meydana gelmez. Bunun haricinde cerrahi müdahalemizin iyileşme süresi ise oldukça kısadır.

Buruna taktığımız silikon atellerimizi ve koruyucu bantlarımızı sadece 7 gün sonrasında çıkarıyoruz. Bu cerrahi müdahale sonrasında burun içerisinin temizlenmesi açısından kaliteli burun spreyi tercih edilmelidir.

Hastalarımız cerrahi işlemden sadece 7 gün sonrasında gündelik yaşamlarına dönebilir. Burun içerisinde halsizlik durumu oluşması doğaldır. Bu sorun genellikle 14 gün içerisinde etkisini kendiliğinden kaybeder.

Burun Ucu Estetiğinde Anestezi Çeşitleri

Rinoplasti ucu estetiğinde ayrıca anestezi türlerimiz hakkında da bilgi elde edilmesinde faydalar bulunuyor. İşletmemiz sıradan estetik merkezlerinden farklı olarak bu işlemi daha çok lokal anestezi üzerinden gerçekleştiriyor.

Genel anestezide cerrahi süreç boyunca hastalarımızın ağrı veya acı hissetmesi söz konusudur. Fakat lokal anestezide bu durumlar minimum düzeydedir ve hastalarımızı rahatsız edecek düzeyde değildir. Etkili ağrı kesiciler üzerinden meydana gelen hafif düzeydeki ağrıları birkaç dakika içerisinde yok edebiliyoruz.

Burun Ucu Estetiği İyileşme Süreci

Rinoplasti ucu estetiğinde iyileşme süresi estetik merkezleri arasında farklılık gösterir. Fakat bu süreç uzman burun ucu ameliyatı klinik merkezimizce daha da kısaltılmıştır. Bu ameliyatımızda ilk dönemde iyileşme süresi sadece 90 gündür. Fakat tam iyileşme süresi ortalama olarak 180 ila 365 gün aralığında olabiliyor.

İlginizi Çekebilir  Mezoterapi

Burun Ucu Estetiğinde Başarı

Bu uygulamada %100 oranda başarı elde etmeniz açısından klinik merkezimiz haricinde amatör estetik merkezleri tercih etmemelisiniz. Çünkü burun ucu ameliyatı konusunda eğitimli kadrolarımız mevcuttur.

Bu kapsamda sorunsuz bir şekilde bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Ameliyattan %100 başarı elde edebilmemiz açısından hastalarımızın ameliyat öncesi ve sonrasında dikkat etmesi gerekenler konusunda hassas olması son derece önemlidir.

Burun Estetiğinde Burun İçi Tampon Konulur mu?

Bu estetik işlemimizde burun içi tampon konulmaz. Çünkü bu işlemde burun kemik ve kıkırdağıyla ilgisi pek yoktur. Burun içi tampon sadece riskli burun ameliyatlarında uyguluyoruz. Bu bakımdan burun ucu estetiği için bu durum söz konusu değildir.

Burun Estetiği Hastası Ne Zaman Taburcu Olur?

Yeni hastalarımız tarafından bu ayrıntı merak ediliyor. Rinoplasti ucu estetiğinde hastalarımızı aynı günde evine taburcu ediyoruz.

Çünkü burun ucu estetiği işlemimizde risk faktörleri neredeyse yok gibi olduğundan hastalarımızın ayrıca klinik merkezimizce gözetim altında kalmasına gerek yoktur. Sadece riskli burun yapısı olan hastalarımızın maksimum 24 saat kadar kliniğimizde kalması mümkündür.

Burun Estetiği Hastasında Çok Ağrı Olur mu?

Burun estetiği hastalarımızda kayda değer oranlarda ağrılar meydana gelmez. Çünkü rinoplasti ucu estetiği doğrudan ağrısız özelliği bulunan lokal anestezi üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Nadiren de olsa hastalarımızın bazılarında hafif düzeyde burun ve baş ağrısı meydana gelebilir. Bu durum birkaç saat içerisinde etkisini kendiliğinden kaybeder.

Burun Ucu Estetiği Teknikleri

Rinoplasti ucu ameliyatımız ortalama olarak 30 ila 60 dakika aralığında devam edebilir. Bununla birlikte burun ucu estetiği bazı teknikler üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

Rinoplastide kullandığımız başlıca teknikler şunlardır; mikrorinoplasti, tipplasti, açık ve kapalı rinoplasti, piezo ultrasonik burun estetiği, dorsum koruyucu cerrahi gibi birçok farklı tekniklerimiz mevcuttur.

İlginizi Çekebilir  Total Definer Tummy Tuck (Vücut Hatlarını Tanımlayıcı Karın Germe)

Rinoplasti ucu estetik uygulamamızda en uygun tekniği belirliyoruz. Bu uygulamamızı doğrudan klinik merkezimiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. İşletmemizi ziyaret ettiğinizde son derece konforlu ve huzur verici bir ortama sahip olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Bugün en şık tıbbi cihazlar üzerinden tüm estetik uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü ve saygın kadrolarımız eşliğinde rinoplasti ucu estetiği yaparak ince ve kusursuz bir burun dizaynı elde etmenizi sağlıyoruz.

İşletmemiz 81 ilimiz üzerinden de tavsiye ediliyor. Ayrıca Facebook, Twitter gibi önemli sosyal paylaşım ağları üzerinden de yoğun bir şekilde takip ediliyoruz.

Burun Ucu Estetiği Fiyatları 2024

Rinoplasti ucu estetiği fiyatlarımız 2024 dönemi boyunca her bütçeye uygun bir hale getiriliyor. İşletmemiz burun ucu ameliyatı 2024 fiyat tarifesinde de birçok estetik merkezlerine fark atmayı başarmıştır.

Bugün her yönden Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir estetik merkezleri listesinde yer alıyoruz. Rinoplasti ucu estetik işlemimizde ayrıca ek ücret talep etmiyoruz.

İşletmemiz kaliteli hizmeti ön planda bulunduruyor. Hastalarımıza maksimum düzeyde konfor sağlamayı öncelik haline dönüştürdük. Fiyat tarifelerimiz hakkında doğrudan kurumsal web sayfamız üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Rinoplasti ucu problemleri iş ve sosyal yaşamınızı ciddi anlamda negatif etkileyebilir.

Burun organı diğer organlarda farklı olarak doğrudan göze çarpan organlar arasında yer alıyor. Bu organda meydana gelen en küçük estetik sorunu beraberinde bireyin huzursuzluk duymasına neden olabiliyor.

Estetik merkezimizden rinoplasti ucu estetiğini zaman kaybı yaşamadan yaptırabilirsiniz. İşletmemiz sizlere maksimum düzeyde sağlıklı ve pozitif bir yaşam sunar. Bu işlemimiz için sitemizi ziyaret ederek online müşteri hizmetlerimiz veya kurumsal telefon hattımız üzerinden hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bunun haricinde burun estetiği konusunda merak ettiğiniz her şeyi online destek kanalımız üzerinden kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Burun ucu estetiği fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin