Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
 • Ameliyatsız Gençleşmenin Diğer Adı : Altın İğne

  Ameliyatsız Gençleşmenin Diğer..

  Altın İğne -Fraksiyonel (İğneli Kanüler Radyofrekans) Nedir? Değerli hastalarım ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojisi her geçen gün değişmekte ve yenilenmektedir. Yıllardır cilt gençleştirme , sık..

  Devamını Gör
 • Yıllara Meydan Okuyan Teknoloji Artık Kliniğimizde! Thermage CPT®

  Yıllara Meydan Okuyan Teknoloj..

  2002’de Thermage® kırışıklıkların tedavisi için invaziv olmayan radyofrekans (RF) enerji teknolojisini geliştirmiştir. En son cihaz olan Thermage CPT® Sistemi, klinik sonuçları ve hasta konforunu daha..

  Devamını Gör
 • Dudak Dolgusu

  Dudak Dolgusu..

  Dudak Dolgusu Dudak estetiği nasıl olmalı ? Doğru dudak dolgusu nasıl uygulanmalı? Güzel dudak = Büyük dudak mı ? İşte tüm bu soruların yanıtını Op. Dr. Hüseyin Kandulu sizler için yanıtladı. Dudak..

  Devamını Gör
 • Somon DNA’sı Aşısı

  Somon DNA’sı Aşısı..

  Somon DNA’sı Aşısı ile Gençlik Yüzümüzün, dekoltemizin ve ellerimizin zaman içerisinde kaybettiği nemi, kollojeni, fibronektin ve elastini Biogenevitiy tedavisi ile yerine koymak her sabah giderek da..

  Devamını Gör
 • Cilt Bakımı

  Cilt Bakımı..

  Estetik cerrahide de diğer branşlarda olduğu gibi koruycu hekimlik prensiplerini benimsemek ve uygulamak çok daha başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır. Estetik cerrahinin koruyucu işlemlerind..

  Devamını Gör
 • Dermabrazyon

  Dermabrazyon..

  Cildin pürüzlü görünümü azaltmaya yönelik uygulanan mekanik bir soyma işlemidir. Sıklıkla sivilcelerin bıraktığı izlerin azaltılması için uygulanır. Cİldin yüzeysel tabakası soyulduğunda, oluşan yaran..

  Devamını Gör
 • Dolgu Uygulamaları

  Dolgu Uygulamaları..

  Dolgu maddeleri (hyaluronik asit,kollagen,kalsiyum hydroxylapatite,otojen yağ dokusu) yaşlanma ile birlikte yüzdeki hacim kaybının , derin çizgilenmelerin ve giderek belirginleşen yanak dudak çizgiler..

  Devamını Gör
 • Gıdı Asma

  Gıdı Asma..

  Sıklıkla, gıdı liposuction ile kombine edilerek uygulanan bu yöntemdir. Gıdı bölgesine yapılan birkaç küçük kesi içerisinden sarkıklık yapan bölge kulak arkalarına doğru askılanır. İşlemden önce lokal..

  Devamını Gör
 • Kalça Asma

  Kalça Asma..

  Yerçekimi, kilo alımları ve yaşlanma ile birlikte yuvarlak kalça hatları dikdörtgen bir görünüm almaktadır. Kalça şekillendirme işlemi kombine tedaviler ile çok iyi sonuçların alındığı bir estetik uyg..

  Devamını Gör
 • Kaş Asma

  Kaş Asma..

  Askı yöntemleri, germe işlemlerine alternatif olarak geliştirilen lokal anestezi ile yaklaşık 12-20 dakikalık bir sürede tamlanabilen ve iyi yapıldığı takdirde kalıcılığı uzun süre mümkün olan izsiz k..

  Devamını Gör
 • Kimyasal Peeling

  Kimyasal Peeling..

  Kimyasal Peeling Güneş ışığına uzun süreli korunmasız maruz kalmak, sigara kullanmak, rüzgardan, soğuk havadan ve çevremizdeki diğer zararlı faktörlerden (hava kirliliği, eksoz dumanı) korunamamak er..

  Devamını Gör
 • Leke Tedavisi

  Leke Tedavisi..

  Cilt lekeleri, en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin bir çoğu özellikle yanak, alın ve çenede yerleşirken yüze daha mat ve pürüzsüz olmayan bir görüntüye sebep olur. Bazen vücut ..

  Devamını Gör
 • Mezoterapi

  Mezoterapi..

  Mezoterapi ince iğneler yardımı ile tedavisi planlanan bölgelere gerekli maddelerin (aminoasitler, hiyaluronik asit, mineraller vs) enjeksiyonu yöntemidir. Mezoterapi, yüz gençleştirme (kırışıklıkları..

  Devamını Gör
 • Lazer Tedavileri

  Lazer Tedavileri..

  Lazer teknolojisinin yeri artık Estetik Cerrahide yadsınamaz bir noktadadır. Lazerlerin dalga boylarına klinikteki etki alanları değişiklik gösterir. Klinikte; epilasyon, cilt soyma(yüz gençleştirme),..

  Devamını Gör
 • Terleme Tedavisi

  Terleme Tedavisi..

  Eskiden sorun olan koltuk altı teri, el ve ayak terlemeleri b0t0x’un hayatımıza girmesi ile sorun olmaktan çıktı. Eğer böyle bir şikayetiniz varsa hiç korkmadan doktorunuza müracaat edin çünkü b0t0x i..

  Devamını Gör
 • Yanak Asma

  Yanak Asma..

  Yer çekimine bağlı olarak oval olan yüz şekli giderek dikdörtgen bir hal almaktadır. Bu da özellikle çene kenarlarında ve yanakta sarkma olarak kendini gösterir. 35-40’lı yaşlar sonrası uyguladığımız ..

  Devamını Gör