Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
 • Burun Estetiği

  Burun Estetiği..

  Burun Estetiği Rinoplasti bizlerin sıklıkla bildiği ve kullandığı burun estetiği ameliyatına literatürde verilen isimdir. Rinoplasti işleminde sıklıkla uygulanmak istenen burnun kendi içinde ve yüzl..

  Devamını Gör
 • Sekonder Burun Ameliyatı

  Sekonder Burun Ameliyatı..

  Sekonder Burun Ameliyatı, önceden herhangi bir nedenle solunum sıkıntısı veya estetik amaçlı burun ameliyatı geçirmiş olan kişilerin sıkıntılarının giderilememiş olmasına bağlı veya ilk ameliyata seko..

  Devamını Gör
 • Septorinoplasti

  Septorinoplasti..

  Septorinoplasti Çok şık bir burun mu? Çok iyi nefes alan bir burun mu? Yoksa her ikisi de mi? Çok güzel ancak sağlıklı nefes alamadığımız bir burnumuz olsaydı acaba mutlu olabilir miydik? Yüzümüzün ..

  Devamını Gör
 • Burun Rekonstrüksiyonu

  Burun Rekonstrüksiyonu..

  Cilt kanserleri, trafik kazaları, ateşli silah yaralanmaları  ve bunlara benzer bir çok travma sonrası burun cildinin kıkırdakları ile kısmi veya total kayıpları gerçekleşebilir. Bu şekilde ortaya çık..

  Devamını Gör
 • Tip Plasti – Burun Ucu Estetiği

  Tip Plasti – Burun Ucu Estetiğ..

  Burun Ucu Estetiği Burun estetiğinde burnun tüm yapıları değerlendirilmelidir. Kemik , kıkırdak , deri ve mukoza gibi yapılardan oluşan burun değerlendirildiği zaman bütünlüğü bozan deformitelerde is..

  Devamını Gör