Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
 • Meme Büyütme

  Meme Büyütme..

  Meme Büyütme Memeleri gelişimsel olarak yeterli hacme sahip olmayan veya doğum sonrası emzirmeye bağlı olarak küçülmüş ancak çok sarkmamış memeleri hacimli ve çekici görünüme kavuşturmanın günümüzde ..

  Devamını Gör
 • Meme Küçültme

  Meme Küçültme..

  Meme Küçültme Kadın denince gözümüzde birçok özellik canlanır, herkesin beynindeki kadın figürü farklıdır ancak kadınlarımızın olmazsa olmazı olan göğüsleri oluşan figür içerisinde muhakkak ki büyük ..

  Devamını Gör
 • Meme Asimetrisi

  Meme Asimetrisi..

  Kadınların en önemli ikincil seks karakterlerinden olan memelerdeki şekil değişiklikleri ve farklılıklar ciddi özgüven kayıplarına yol açabilir. Küçük bir asimetri dahi bazen kadınlarda, memelerini gi..

  Devamını Gör
 • Meme Dikleştirme

  Meme Dikleştirme..

  Meme Dikleştirme Değerli hastalarım meme dikleştirmeden bahsetmeden önce meme neden dikleştirmeye ihtiyaç duyar ve hangi anatomik değişiklikler olur kısaca irdelemek gerek. Memeyi oluşturan yapılar m..

  Devamını Gör
 • Jinekomasti

  Jinekomasti..

  Jinekomasti Ameliyatı Jinekomasti, erkek memesinin büyüklüğünü ifade eden bir rahatsızlıktır ve ergenlik döneminde olabileceği gibi belirli bir yaş sonrasıda kendini gösterebilir. Çoğu zaman hiç iz b..

  Devamını Gör