Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
0 (212) 279 64 96- 0 532 257 73 68
huseyin@kandulu.com
 • Brazılıan Butt Lıft (Brezilya Kalça Estetiği)

  Brazılıan Butt Lıft (Brezilya ..

  Brezilya Kalça Estetiği Op.Dr.Hüseyin Kandulu Estetik Cerrahi alanındaki uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra tüm dünyada ve ülkemizde ciddi anlamda ihtiyaç duyulan ve bu alanda gerçekten istenilen..

  Devamını Gör
 • Vücut Germe Ameliyatları

  Vücut Germe Ameliyatları..

  Vücut Germe Ameliyatları Vücut germe ameliyatları denince acaba hastalarımız neler düşünüyor. Vücut germe gerekliliği doğması için ön şart deri fazlalığıdır ve bu deri fazlalığınıda düzeltmek özellik..

  Devamını Gör
 • Vaser Liposuction – Vaser Hi Def

  Vaser Liposuction – Vase..

  Vaser Liposuction ve Vaser Hi - Def Cerrahisi Nedir? Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Hüseyin Kandulu estetik cerrahi alanında gerçekten inanılmaz deneyim gerektiren bu özel uygu..

  Devamını Gör
 • Vücut Şekillendirme Estetiği

  Vücut Şekillendirme Estetiği..

  Vücut şekillendirme vücuda sanatsal bakış ve vücutta heykeltraş gibi çalışma yapmak estetik cerrahinin son dönemdeki en yeni trendi olup giderek gelİşen ve cerrahlarında üst eğitimler aldığı bir konud..

  Devamını Gör
 • Vaser Liposuction

  Vaser Liposuction..

  Vaser Liposuction Vaser liposuction kelime anlamı ile vücuttaki fazla yağ dokusunun vakum yardımı ile emilerek uzaklaştırılmasını ifade etmektedir. Liposakşının Estetik Cerrahideki mazisi elli yılı a..

  Devamını Gör
 • High Definition Vaser Liposculpture

  High Definition Vaser Liposcul..

  Hi-def Vaser / High Definition Vaser Liposculpture İleri bir liposuction tekniği olan Hi-def vaser ile yüzeyel ve derin liposuction uygulanılarak vücuttaki kas izdüşümlerinin oluşturulması mümkün. Bu..

  Devamını Gör
 • Aşırı Kilo Kayıpları Vücut Estetiği

  Aşırı Kilo Kayıpları Vücut Est..

  Sıfır beden olma trendi bir miktar popülaritesini yitirse de tüm bayanlar genç kızlıklarında ki o narin ve kusursuz vücutlarının arayışı içerisindedirler. Dişilik, çekicilik, seksapalite gibi kadın do..

  Devamını Gör
 • Bacak Germe

  Bacak Germe..

  Yaşın ilerlemesi veya aşırı kilo alıp vermeler sonrası ne yazık ki özellikle bacak iç yanlarında cilt elastikiyetinde meydana gelen kayıplar bu bölgede ciddi rahatsızlıklar oluşturur. Bu şekilde meyd..

  Devamını Gör
 • Karın Germe Ameliyatı

  Karın Germe Ameliyatı..

  Karın Germe Ameliyatı Bugün bu yazıda çok sayıda detaydan bahsetmek istiyorum çünkü karın germe ameliyatı ile ilgili halen dünyada gerçekleştirilmekte olan birçok çalışma var. Aslında tüm vücut cerra..

  Devamını Gör
 • Kol Germe

  Kol Germe..

  Kol Germe Ameliyatı Kol germe ameliyatı önceki yazılarımızda değindiğimiz üzre postbariatrik cerrahi ihtiyacı duyan yani önceden bariatrik cerrahi geçirmiş veya kendi çabası ile kilo vermiş veya zama..

  Devamını Gör
 • Popo Estetiği

  Popo Estetiği..

  Estetik cerrahi müdahaleler arasında ülkemizde de gün geçtikçe popülerlik kazanan popo estetiği ameliyatlarında zamanla hacmini kaybetmiş ve sarkmış popo bölgesi yeniden estetik çekiciliğine kavuşturu..

  Devamını Gör
 • El Gençleştirme Ameliyatı

  El Gençleştirme Ameliyatı..

  El yaşlanması nedir? Nasıl ortaya çıkar? Çoğunlukla ellerimizi ihmal etmemiz zararlı ve tahripkar maddeler ile korunmaksızın temaslar sonucu el sırtlarında hacim kaybı ve bu hacim kaybına bağlı olara..

  Devamını Gör
 • Post Bariatrik Cerrahi

  Post Bariatrik Cerrahi..

  Aşırı kilo kayıpları sonrası neyazık ki kaçınılmaz olan vücut deformiteleri doğru planlama ve zamanlama ile yaklaşıldığı taktirde çözümsüz değildir. Obezite bilindiği üzere ciddi sağlık sorunlarını b..

  Devamını Gör
 • El Gençleştirme

  El Gençleştirme..

  El yaşlanması nedir? Nasıl ortaya çıkar? Çoğunlukla ellerimizi ihmal etmemiz zararlı ve tahripkar maddeler ile korunmaksızın temaslar sonucu el sırtlarında hacim kaybı ve bu hacim kaybına bağlı olara..

  Devamını Gör