Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
0 (212) 279 64 96- 0 532 257 73 68
huseyin@kandulu.com
 • Bişektomi

  Bişektomi..

  Yanak Estetiği İle Yüz Hattınız Şekillenecek ​Yanaklarımız yüzümüzün en önemli görünüm kısımlarımız dan bir tanesidir. Bu kısımda meydana gelebilecek deformasyon ve deformasyonların sonucunda oluşaca..

  Devamını Gör
 • Alın Germe ve Kaş Asma

  Alın Germe ve Kaş Asma..

  Üst yüz bölgesi olarak bildiğimiz alın bölgesine yönelik ise alın germe ve kaş kaldırma işlemleri uygulanabilmektedir. Ancak alın germe işleminde her iki kulak arasından saçlı deri içerisinden yapıla..

  Devamını Gör
 • Dolgu Uygulamaları

  Dolgu Uygulamaları..

  Dolgu maddeleri (hyaluronik asit,kollagen,kalsiyum hydroxylapatite,otojen yağ dokusu) yaşlanma ile birlikte yüzdeki hacim kaybının , derin çizgilenmelerin ve giderek belirginleşen yanak dudak çizgiler..

  Devamını Gör
 • Göz Kapağı Estetiği

  Göz Kapağı Estetiği..

  Göz Kapağı Estetiği Vücudumuzun en ince cildinin göz kapaklarında olması nedeni ile yaşlanmanın ilk etkileri kendini göz çevresinde gösterir. Bu da kişide üzgün , yorgun ve yaşlı bir görüntü oluşturu..

  Devamını Gör
 • Orta Yüz Germe

  Orta Yüz Germe..

  Orta yüz bölgesi dediğimiz yanak ve dudak bölgemizde yer çekiminden nasibini alacaktır ve bu bölgedeki dolgunluğun çeneye doğru yer değiştirmesi ile orta yüz bölgesinde bir sarkma ve boşalma meydana g..

  Devamını Gör
 • Yüz ve Boyun Germe

  Yüz ve Boyun Germe..

  Yüz Estetiği Koruyucu bakımların ve müdahalelerin yapılmadığı bir yüzde daha erken olarak ciltte ve boyunda sarkma karşımıza çıkacaktır. Böyle durumlarda uygulanacak işlemler boyun germe, klasik yüz ..

  Devamını Gör
 • Yüz Yenileme

  Yüz Yenileme..

  Yüzdeki lekelerin ve kırışıklıkların giderilmesine yönelik lazer ile cilt soyma (yüz yenileme) ve dermaabrazyon dediğimiz işlemler etkili olacaktır. Her iki işlemde lokal anestezi altında gerçekleşti..

  Devamını Gör
 • Sakal ve Kaş Nakli

  Sakal ve Kaş Nakli..

  Sakal erkek yüzünde olmazsa olmaz bir estetiktir. Gerek görsel olarak gerekse izleri kapatmak için sakal olması tercih edilmektedir. Fakat belirli nedenler ile dökülen veya çıkmayan sakallar ekilme iş..

  Devamını Gör