Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

Antioksidan Dolgusu

Antioksidan Dolgusu Nedir?

Antioksidan dolgusu, ciltte oluşan bazı problemleri çözmek için kullanılmaktadır. Dolgu türleri arasında cilt ve vücut problemlerini gidermek adına kullanılan birçok ürün bulunur. Bu dolgu en etkili olanlardan birisidir.

Zaman geçtikçe bütün insanlar yaşlanmanın etkisi ile estetik operasyonlara ihtiyaç duyabilir. Ciltte meydana gelen yaşlanma sorunlarının bazıları antioksidan dolgusu kullanılarak giderilir. İnsanlar ciltlerinin yaşlanması ile zaman içinde güzel ve ilgi çekici görüntülerini kaybedebilir.

Aynı zamanda çevresel nedenler ile de cildin genç yaşlarda yaşlanması da mümkündür. Bu dolgu yöntemini kullanan bir operatör doktor olarak cilt problemlerinizde sizlere yardımcı oluyorum.

Ciltte herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda estetik uygulama sayesinde bunlardan kurtulmanızı sağlıyorum. Dolgu ile cilt iyi bir şekilde yenilenir ve güzel görünümüne sahip olabilir.

Antioksidan Dolgusu Nasıl Yapılır?

Genel olarak kullanılan dolgu uygulamaları ile antioksidan dolgular arasında fark vardır. Bu yöntemde hyaluronik asit farklılaştırılır. Farklılaştırma işlemi ise özel çapraz bağ teknolojisi sayesinde yapılır.

Çapraz bağ teknolojisi, dolgunun enjekte edilmesinde fazlasıyla işe yarar. Bu teknoloji sayesinde hem hızlı hem de kusursuz bir uygulama yapılır. Dolgunun uygulanması gereken bölüme bağlı olarak tercih edilem teknik de değişir. İçerisinde mannitol adı verilen bir madde bulunur.

Madde sayesinde dolgu işlemi daha kalıcı hale gelir. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak yaptığım bu dolgular, uygulama teknikleri ve kullanılan teknoloji kapsamında diğer dolgulardan ayrılır. Etkili ve kalıcılık süresinin uzun olması sayesinde ekibim ile birlikte birçok kişide bu dolguları kullanırız.

Antioksidan Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Dolgu, estetik cerrahi kapsamında çok fazla kullanılır. Dolgu olarak tanımlanan yöntem ve maddeler ile kişinin güzellik algısına uygun operasyonlar yapılır. Antioksidan dolgusu ise bu alanda öne çıkanlardan birisi olmayı başarıyor.

Öncelikle bu dolguyu ihtiyaç duyan herkes kullanabilir. Cilt ile alakalı olan sorunları bulunan insanlar antioksidan dolguyu tercih edebilir. Yaşlanma nedeni ile cilt de yaşlandığı için bu kişiler için uygundur.

Aynı zamanda insan cildi, yapısı itibariyle çevresel etkenlerden de zarar görebilir. Bu durumda da kullanım yapmak mümkündür. Cildin kırışıklık, sarkma ve benzeri problemlerinde son derece ideal dolgu türleridir.

Alanında uzman bir kişi olarak cilt sorunu yaşayan hastalar için sunduğum tavsiyeler arasında yer alır. Bu dolgular kullanılarak yapılan estetik operasyonlar tarafımca gerçekleştirilir. Cilt sorunlarından kurtulmak isteyen herkes dolgu uygulama yöntemlerini kullanabilir.

Antioksidan Dolgusu Öncesi

Dolgu öncesinde gerekli araştırmayı yapmak oldukça önemlidir. Çünkü araştırma sayesinde en doğru operasyon yapılır. Dolgular cilt üzerinde kullanıldığı için uygulama öncesi dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı öncesi cilt incelemesi yapmak şarttır.

İnceleme sayesinde antioksidan dolgusu hem daha etkili hem de daha uzun süre kalıcı olur. Uygulama öncesinde alkol alımı mutlaka belirli bir süre için kesilmek zorundadır. Aynı zamanda herhangi bir kan sulandırıcı ilaç kullanılıyorsa buna son verilmelidir. Bu dolgular cilt ile büyük bir uyum içerisinde olur.

Uygulanması da oldukça kısa sürede tamamlanır. Operasyon öncesinde gerekli olan şeyleri yapmak ve bunlara dikkat etmek önemlidir. Her şeye dikkat edildiği takdirde uygulama sorunsuz geçer.

Aynı zamanda uzman doktor olarak öncesinde gerekli sağlık kontrollerinin yapıldığından emin oluyorum. Bu sayede operasyon öncesinde her şey hazır olur. Aynı zamanda dolgu yaptıracak olan kişinin herhangi bir sağlık engeli olup olmadığı öğrenilir.

Antioksidan Dolgusu Sonrası

Dolgu yaptıracak olan kişiler tarafından işlem sonrası yapılması gerekenler bir hayli merak ediliyor. Öncelikle bu dolgular diğer ürünlere göre daha farklı olsa da operasyon sonrasında dikkat edilmesi gerekenler benzerdir.

İlk olarak kesinlikle ağır antrenman ve egzersizlerden uzak durmak gerekir. Bununla birlikte operasyondan yaklaşık iki saat sonra duş alınmalıdır. Su tüketimine de önem vermek gerekir. Böylece cildin nem dengesi korunur.

Uygulamanın etki etme süresi hızlı olduğu için operasyon sonrası farklar kısa sürede görülür. Genel olarak yapılan bütün estetik uygulamalarda şişlik ve ödem meydana gelir. Antioksidan dolgusu yapılmasından sonra da bu durum söz konusu olur.

Uzman hekim olarak sizlere operasyon sonrası yapmanız gerekenler ve rahatlama amacı ile buz uygulaması hakkında detaylı bilgileri veriyorum. Bu sayede uygulama sonrası süreci hem sorunsuz hem de rahat bir şekilde atlatabilirsiniz.

Antioksidan Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dolgu yaptırmak isteyen kişiler için etki süresi en önemli şeylerden birisidir. Antioksidan dolgusu yapılan operasyondan yaklaşık bir hafta sonra yayılır. Uygulama bölgesine yayılım sağlandıktan sonra ise estetik görüntü daha da ortaya çıkar.

1 hafta içerisinde etkisini gösteren dolgunun kalıcılık süresi ise 6 ila 18 ay arasında değişir. Süre sonunda ise dolgu etkisini yitirmeye başlar. Ancak belirtmek gerekir ki dolgu kalıcılık süresi bitse dahi eskiye göre daha iyi bir cilt görünümü vardır.

Süre bittiğinde tekrar dolgu yaptırma imkânı vardır. Aynı zamanda dokunma gibi durumlarda dolgu olduğu hissedilmez. Yani uygulama bölgesine el ile dokunulması ya da mimik hareketleri yapılması durumunda dolguyu hissetmezsiniz.

Uzun süre kalıcı olan ve oldukça estetik bir görüntü sağlayan bu dolgu uygulamasını Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak profesyonel bir ekiple yapıyorum. Ekibim ile hem hasta kontrolleri yapar hem de tedavi yöntemi tavsiye ederiz. Bu doğrultuda istenilen iyi cilt görüntüsüne sahip olmak mümkündür.

Antioksidan Dolgusu Yaptıranlar

Dolgu uygulaması ile istenilen görünüme sahip olmak mümkündür. Cilt problemleri yaşayan birçok kişi bu uygulamayı yaptırıyor. Antioksidan dolgusu yaptıranlar işlem sonrasında ortaya çıkan görüntüden memnun oluyor.

Uygulamadan sonra kişinin cildi yenilenir. Bu yenileme sayesinde ise daha genç bir görüntüye sahip olunur. Etkisi geçse dahi cildin durumunun eski haline oranla daha iyi olması herkesi memnun eder.

Kullanılan farklı teknoloji sayesinde antioksidan dolgu yaptıran kişiler hem güzel hem de doğal bir görüntüye sahip olur. Tedavi öncesinde cilt analizi tarafımca dikkatli bir şekilde yapılır.

Uzman desteği ile seçilecek tedavi yöntemini belirlemek en uygun sonuçları almak için gereklidir. Cilt durumuna bağlı olarak en iyi görüntüye sahip olmanız için gerekli olan uygulama yöntemini tercih ederim. Bu sayede de dolgu uygulaması insanları memnun eder.

Antioksidan Dolgusu Fiyatları 2023

Estetik bir görüntüye sahip olmak için dolgu yaptırmak sık tercih edilir. Bu doğrultuda ise uygulama fiyatları merak edilir. Dolgu malzemesinin kaliteli olması gereklidir.

Böylece hem daha etkili hem de daha kalıcı olması sağlanır. Dolgu içerisinde kaliteli bir madde olarak hyaluronik asit kullanımı yapılır. Böylece daha iyi ve kısa sürede etki gösteren bir dolgu sahibi olunur.

Fiyatlar hakkında bilgi verilmesi için ilk olarak yapılacak dolgu uygulamasıyla ilgili detaylar belirlenmelidir. Doktor kontrolünde cilt analizi yapılır ve daha sonra gerçekleştirilen değerlendirme ile fiyat belirlenir. Vücudun her bölgesi için uygulama imkânı vardır.

Bu durum ise gösterir ki uygulama alanı fiyat üzerinde etkilidir. Hangi bölgede ne kadar kullanım yapılacağı gibi konuların netliğe kavuşması sonrasında fiyat belirlenir.

Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak antioksidan dolgusu uygulamaları yapıyorum. Antioksidan dolgusu fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin