Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

J Plasma

Plasma Enerjisi Nedir?

J Plasma, çok sayıda insanın tercih ettiği bir operasyondur. Plazma, gazın iyonize edilmiş haline denir. Genel olarak maddenin dördüncü hali olduğunu söylemek mümkündür. Katının direkt olarak gaza dönüşmesine plazma adı veriliyor.

Bu işlem sırasında ortaya çıkan enerjiye ise plazma enerjisi denir. Plazma enerjisi estetik uygulamalarında kullanım için oldukça uygundur. Plazma enerjisinin kullanıldığı işlemlerde plazma cihazı adı verilen bir cihaza ihtiyaç duyulur. Bu cihaz herhangi bir kimyasal ya da zararlı ışın kullanmadan çalışır.

Bu sayede de j plasma insan vücudunda herhangi bir soruna neden olmaz. Plazma cihazları, insan derisinin altında bulunan katmanlara ulaşır. Cihaz, deri altında buharlaşma yardımıyla fayda sağlar.

Ufak ve noktasal yara ve lekeleri ortadan kaldırmak için hem deri altında hem de deri üstünde etkili bir iyileşme süreci başlar. Bu, plazma enerjisi kullanılarak yapılır.

Operatör Doktor Hüseyin Kandulu olarak bu alanda profesyonel bir şekilde estetik uygulamalar yapıyorum. Bu uygulamalar kapsamında daha temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanız sağlanır.

J Plasma’nın Avantajları Nelerdir?

Plazma enerjisi uygulaması, estetik alanında sunduğu avantajlar ile fazlasıyla ön plana çıkıyor. Bu avantajlar sayesinde de hastalarıma estetik uygulamaları arasında tavsiye ettiğim bir operasyondur. Öncelikle hem yüz hem de boyun bölgesine uygulanabilmesi ile ön plana çıkar.

Vücut bölgesi için de son derece uygundur. J plasma uygulamasının bir diğer avantajı ise opesrasyon sırasında herhangi bir deri çıkarımı yapılmamasıdır. Bu sayede vücutta ya da yüzde yara veya kesik gibi izler meydana gelmez. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak bu uygulamayı son derece temiz bir şekilde gerçekleştiririm.

Plasma enerjisi ile yapılan işlemler güvenli olmasıyla bilinir. Herhangi bir sağlık sorununa ya da görünüş problemine yol açmaz. Aynı zamanda bu uygulamanın iyileşme süreci de çok kısadır.

Operasyondan kısa bir süre sonra hiçbir sorun kalmaz ve iyileşme hızlı bir şekilde tamamlanır. Bazı estetik operasyonların aksine aşırıya kaçan abartı görünümlere sebepl olmaz. Doğal ve güzel bir görünüme sahip olmayı sağlar. Deri yüzeyinde ise homojen bir görüntü sağlaması ile faydalı olur.

Deri altında herhangi bir yanık meydana gelmesine neden olmaz. Alanında uzman doktor olarak deneyimli bir ekibe sahibim. Plasma enerjisi ile yapılacak estetik uygulamaları sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorum.

Plasma Tedavisinde Uygun Adaylar Kimlerdir?

Plasma enerjisi ile yapılan tedaviler, oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilebilir. Alanında uzman doktor olarak bu tedavi yöntemini hemen hemen her yaş grubundan insana uyguluyorum.

Öncelikle yüz bölgesine uygulanacak plazma enerjisi operasyonları için en az 20’li yaşlarda olmak gerekir. Bu yaş grubundan daha küçük olan kişiler için j plasma tedavisi sakıncalı olabilir. Yüz bölgesi uygulamalarında ise genel olarak yaş sınırının 70 olduğunu söylemek mümkündür.

Yani plasma tedavisi olmak isteye kişilerin eğer yüz bölgesine uygulama yapılacak ise 70 yaşından daha küçük olması gerekir. Alanında uzman bir doktor olarak söyleyebilirim ki plasma tedavisi hem kadın hem de erkek bireyler için son derece faydalıdır.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin bu işlemi hastalarıma uygularım. Aynı zamanda vücut bölgesine yapılacak olan operasyonlarda hastanın 30 ila 80 yaş arasında olması gerekir.

Genel olarak bu yas gurubunda yer alan hastalara vücut için plasma enerjisi estetik yöntemini uygularım. Cildinde sarkma sorunu yaşayan ve belirlenen gruplar arasında yer alan herkes için plasma tedavisi hizmeti sunuyorum.

J Plasmanın Tedavi Alanları Nerelerdir?

Plasma enerjisi ile yapılan tedaviler günümüzde çok yaygındır. İnsan vücudu üzerinde çok sayıda bölgeye uygulanabilmesi ile ön plana çıkar.

Bu tedavi yönteminde öncelikle yüz ve boyun bölgesi için uygulama yapılır. Yüz ve boyun bölgesi için çok uyun ve faydalı olması neticesinde tercih edilir. Bununla birlikte insan vücudunun farklı yerlerinde kullanım yapılır.

Plasmanın tedavi alanını yüz, boyun ve vücudun tamamı şeklinde göstermek mümkündür. En fazla sarkma ve cilt sorunu meydana gelen yerler arasında bel ve karın vardır. Bu bölgelerde j plasma uygulaması yapılabilir.

Aynı zamanda kalça, göğüs, selülit bölgesi gibi alanlarda da tedavi amaçlı kullanım için uygundur. İç ve dış uyluk da dahil olmak üzere daha birçok alanda plasma enerjisi kullanılır. Bütün bu tedavi alanlarında etkili olması ve faydalarının kısa süre içinde görülmesi sayesinde çok işe yarar bir tedavi yöntemidir.

Estetik cerrahi alanında faaliyet gösteren bir doktora olarak plasma tedavisini çok sık uygularım. Bu tedavi yöntemi ile insanların yüzünde ya da vücudunun herhangi bir bölgesinde meydana gelen sarkma ve benzeri sorunların giderilmesini sağlarım.

J Plasma Diğer Estetik Ameliyatlar ile Kombine Edilebilir Mi?

Plasma tedavisi olmak isteyen kişiler, bu tedavi yöntemi ile başka estetik uygulamaları kombine edip edemeyeceklerini merak ediyor. Uzman doktor olarak söyleyebilirim ki j plasma tedavisi ile diğer estetik uygulamalar kombine edilebilir.

Özellikle ani bir şekilde aşırı kilo kaybı yaşayan kişiler, birtakım estetik uygulamalar ile tedavi oluyor. Bu kişiler hem plasma enerjisi hem de diğer estetik ameliyatlarını aynı süreç içinde uygulatabilir.

Ancak hangi operasyonlar ile bir arada yapılabileceği konusunda doktor tavsiyesi almak önemlidir. Hastalarıma bu konuda en doğru bilgileri vererek istedikleri estetik ameliyat ile plasma tedavisinin kombinlenip kombinlenemeyeceğini anlatırım.

J Plasma Yaptıranlar

Plasma tedavisi, estetik uygulamalar arasında çok fazla tercih edilir. Özellikle günümüzde yaygın bir şekilde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Plasma tedavisi alan kişiler tarafından en çok söylenen şey hiçbir iz ya da yara gibi bir şey kalmadığıdır.

Çünkü plasma tedavisi oldukça titiz bir şekilde gercekleştirilir. Hastada hiçbir sorun yaratmaz. Deri altında yanık gibi durumlar ortaya çıkmadığı için de iz ve benzeri şeyler olmaz. Aynı zamanda j plasma yaptıran kişiler çok kısa bir süre içerisinde normal hayatlarına döndüklerini belirtiyor.

Gündelik yaşama dönme konusunda olumsuz bir etkiye sebep olmaması, bu tedaviyi yaptıran kişilerin beğenisini topluyor. Tedavi gören kişiler aynı zamanda hiçbir sağlık sorunu yaşamaz. Plazma tedavisi, sağlık açısından önemli bir yan etkiye ya da kötü duruma neden olmaz.

Yaptıran kişiler hem sağlıklı olduklarını hem de daha iyi bir görünüme sahip olduklarını belirtiyor. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak tedavi ettiğim hiçbir hastamdan olumsuz geri dönüş almadım. Plasma enerjisi ile estetik uygulama yaptığım hastalarım yüksek bir memnuniyete sahip oluyor.

J Plasma Fiyatları 2021

Plasma enerjisi ile yapılan tedavilerde fiyat değişkenlik gösterir. Çünkü bu tedavi yüz de dahil olmak üzere insan vücudunda her yere uygulanabilir. Estetik alanında uzman bir doktor olarak tedavi öncesi hastalarımı muayene ederim.

Bu sayede işlem yapılacak bölge ve nasıl bir tedavi uygulanacağı en iyi şekilde belirlenir. Daha sonra ise tedaviye bağlı olarak hastalarıma net bir fiyat sunarım.

Çok faydalı ve güvenli bir tedavi yöntemi olan j plasma estetik uygulaması birçok kişi tarafından tercih edilebilir. J plasma fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin