Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

J Plasma

Renuvion J plasma nedir? Ne amaçla kullanılır?

Plasma teknolojisi uzun süredir kullanımımızda olan bir teknolojidir ancak bu makalenin amacı siz değerli hastalarıma kısaca ben bu teknolojiyi ne amaçla kullanıyorum onu aktarmaktır.

Genel olarak j plasma diye isimlendirilen bu teknoloji Helium gası ve monopolar RF (radyofrekans) enerji birleşimi ile çalışıp ısı enerjisi üretmek üzerine kurgulanmıştır.

Kullanım amaçlarından en önemlisi deri sıkılaştırmaktır. Bunun yanında yüz gençleştirme ve birtakım cerrahi işlemlerde kullanılmaktadır.

Ancak bu makalede sizlere Vaser (ultrasonik liposuction) teknolojisi ile birlikte neden j plasma’yı da tercih ettiğimden bahsedeceğim.

Vaser’ın deri sıkılaştırmak üzerine etkisi mevcuttur ancak ısı enerjisi ile ortaya çıktığı söylenen bu etki kantitatif değildir. O nedenle vücüdun’da  orta düzey deri gevşekliği olan, hatta ileri seviye gevşekliği olan ancak germe operasyonlarına sıcak bakmayan ve olabildiğince kesi olmadan sıkılaşma talebi olan hastalarımızda sıkılığı artırmak için vaser ile j plasmayı kombine olarak kullanmaktayım.

J plasma saniyenin 0.003 ünde 82j ısı üreten ve deride yanık oluşturmayan , deri altından uygulanan bir teknolojidir.

Ameliyata deri altına sıvı verilerek ardından vaser ile yağların eritilmesi ve ardından uzaklaştırılması ile başlanır. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra j plasma devreye girer. J plasma ile deri altına küçük deliklerden girilerek doktorun belirlediği enerji düzeylerinde ısı verilir. Sıkılaşma hemen izlenmektedir ancak ilk 6 ay içerisinde vücudun iyileşmesi ile birlikte sıkılaşma giderek artmaktadır.

J Plasma Fiyatları 2024

Plasma enerjisi ile yapılan tedavilerde fiyat değişkenlik gösterir. Çünkü bu tedavi yüz de dahil olmak üzere insan vücudunda her yere uygulanabilir. Estetik alanında uzman bir doktor olarak tedavi öncesi hastalarımı muayene ederim.

Bu sayede işlem yapılacak bölge ve nasıl bir tedavi uygulanacağı en iyi şekilde belirlenir. Daha sonra ise tedaviye bağlı olarak hastalarıma net bir fiyat sunarım.

İlginizi Çekebilir  H100 Aşısı

Çok faydalı ve güvenli bir tedavi yöntemi olan j plasma estetik uygulaması birçok kişi tarafından tercih edilebilir. J plasma fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin