Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

Altın İğne

Altın iğne, günümüz teknolojisine bağlı olarak birçok yeni tıbbi uygulamalarımız mevcuttur ve içinde altın iğne adındaki uygulamamız yoğun bir şekilde merak ediliyor.

Bu yöntem profesyonel klinik merkezimiz tarafından %100 garantili bir şekilde uygulanıyor. En modern yöntem olan bu uygulamayı en düşük ve ek ücretsiz fiyat tarifesi üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Altın İğne Nedir?

Uygulama, franksiyonel radyo frekans üzerinden uyguladığımız en etkili cilt güzelleştirme ve gençleştirme yöntemidir. Bu yöntem bugün daha çok modern Avrupa ülkelerinde uygulanıyor.

Fakat ülkemizde de özellikle kurumsal kimlikli güzellik merkezimizce pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Uygulamanın yan etkisi söz konusu değildir.  

Altın İğne Kaç Seans Yapılır?

Uygulama cilt tipi ve sorunlarına göre farklı seanslar üzerinden yapabiliyoruz. Zorlu cilt problemlerinde altın iğne yöntemimizi 2-3 seans üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamamız birçok avantajlar sunar. Ortalama olarak 30 ila 40 dakika aralığında seanslarımızı başarılı bir şekilde tamamlarız. Uygulama sonrasında cilt üzerinde hafif düzeyde morluklar görülebilir. Fakat bu durum geçicidir. Birkaç gün içerisinde kendiliğinden kaybolacaktır.

Uygulamamız sonrasında hastalarımız tercihi doğrultusunda günlük sosyal aktivitelerine devam edebilir. 24 saat sonrasında da iş hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Uygulamamızda hastalarımızın zaman ve nakit kaybı yaşaması mümkün değildir.

Uygulamamızda ayrıca uzmanlarımız tarafından belirtilen uyarı ve tavsiyelerin dikkate alınması gerekir. Seans sonrasında özellikle Güneş ışınlarından birkaç gün kadar uzak durulması tavsiye edilir. Kalitesiz nemlendirici krem ve merhemlerden uzak durulmasında faydalar bulunur.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Uygulamamızın uygulanışı güzellik merkezleri arasında farklılık gösterir. Bu yöntem birçok cilt güzelleştirme ve gençleştirme yöntemlerine nazaran daha pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Diğer yöntemlerden farklı olarak etkisini ise daha erken sürede gösteriyor.

Uygulamamız seans başı 30 ila 40 dakika aralığındadır. Bu sebeple genellikle hastalarımızı aynı günde taburcu ediyoruz. Fakat gerek olması durumunda hastalarımızın 24 saat klinik merkezimizde gözetim altında tutulması söz konusu olabilir.

Uygulamamızı gerçekleştirmeden önce ilgili alanda uzman kadromuz tarafından ön muayene yapılır. Bu kapsamda hastamızın cilt yapı ve özellikleri hakkında ön değerlendirme yapıyoruz. Bu işlemden sonra randevu günü hastamızla birlikte belirlenir. Randevu gününde ilgili bölgede gerekli temizlik işlemi yapılır. Bu işlem sadece birkaç dakika sürer.

Hemen akabinde yan etkisi minimum düzeyde olması sebebiyle etkili krem cilt üzerinde uyguluyoruz. Sonrasında yine minimum risk faktörleri bulunduğundan lokal anestezi üzerinden uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. İşlemimizden birkaç gün sonrasında cilt altından otomatik bir şekilde onarım durumu meydana geliyor.

Altın İğne Uygulaması Ne İşe Yarar?

Bu yöntem birçok faydalar sağlar. Çeşitli sebeplerden dolayı sarkan cildin yeniden onarılmasını ve daha kaliteli bir görünüm elde etmesini sağlar. Diğer güzellik işlemlerinde yan etkiler görülebilir.

Uygulama sonrasında cilt kızarıklığı, deride ödem gibi birçok problemler meydana gelebilir. Fakat altın iğnenin bu tarz negatif durumlar meydana gelmez. Bu yöntemle cildiniz hem doğal ve hem de daha genç bir görünüme sahip olur.

Uygulamamız üzerinden cilt kırışıklıklarını da kolayca yok edebiliyoruz. Akne ve izlerin yok edilmesinde, hamilelik dönemi sonrasında ciltte meydana gelen çatlak ve izlerin yok edilmesinde, aşırı kilolara bağlı oluşan cilt sorunları yok edilmesinde ve daha birçok cilt problemlerinin ortadan kaldırılmasında bu yöntemimizi güvenle uyguluyoruz.

Altın İğne Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulamamızdan sonra dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar var. Bunlardan biri 48 saat boyunca Güneş’in zararlı ultraviyole ışınlarından uzak durmanızdır. Bununla birlikte kaliteli cilt kremleri kullanmanız önemlidir.

Altın İğne Hangi Mevsimde Yapılır?

Uygulamamız için herhangi bir mevsim şartı bulunmuyor. Dolaysıyla dilediğiniz gün ve aylarda uygulamamızı talep edebilirsiniz. Fakat cilt sağlığının korunması açısından altın iğnenin özellikle ilkbahar mevsimine girmeden önce faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Bu dönemde özellikle güneş ışınları minimum düzeyde olduğundan, seanslarımız sonrasında cilt sağlığınızı daha yüksek bir kalite üzerinden koruma altına alabilirsiniz.

Uygulamamızdan her yaştan kadın ve erkekler faydalanabilir. Yöntemimizin en büyük avantajlarından biri de erkeklere de hitap etmesidir. Dolaysıyla yaş aralığınız fark etmeksizin uygulamamızdan hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Altın İğne Kimlere Yapılmaz?

Uygulamamız doğum kaynaklı geçmeyen cilt sorunlarında etki oluşturmaz. Bu tip kalıcı cilt sorunlarının daha çok farklı cerrahi müdahale yöntemleri üzerinden giderilmesi daha uygundur. Bunun haricinde altın iğnenin öncesinde hastalarımızın kullandığı ilaçlar hakkında bize ön bilgiler sunması önemlidir.

Gebelik döneminde yer alan kadınların uygulamamızdan bu dönemler boyu faydalanması mümkün değildir. Gebelik dönemi sona erdikten sonra güzellik merkezimizden bu uygulama talep edilebilir. Bunun haricinde yüksek tansiyon, diyabet gibi kronik türünden hastalıklara maruz kalanlar da uygulama öncesinde ilgili doktordan onay alması önemlidir.

Hangi Durumlarda Yapılır?

Uygulamamız birçok durumlarda yapıyoruz. Cilt sorunları günümüzün en çok görülen problemleri arasında yer alıyor. Başta Güneş’in zararlı Ultraviyole ışınları, doğum öncesi ve sonrasında meydana gelen çatlaklar ve akneler, yanık ve yara izleri, yaşlanma ile birlikte meydana gelen deri sarkmasında ve daha birçok durumlarda yöntemimizden faydalanabilirsiniz.

Birçok güzellik yöntemlerinde göz morlukları, deri altı morlukları, deri sıkılaştırılması gibi ciddi deri problemleri garantili olarak yok edilmesi mümkün değildir.

Güzellik merkezimiz bu türden zorlu deri sorunlarında dahi uygulamamızı risksiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Güzellik klinik merkezimiz kaliteli hizmetleri sebebiyle 81 ilimiz üzerinde yurtdışı üzerinden de yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Firmamız beklentileriniz doğrultusunda bu hizmeti sunar.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Uygulamamızın kullanım alanları oldukça geniştir. Yüz bölgesi, boyun ve göz çevresi, ense bölümü, koltuk çevresi, omuz ve sırt bölgesi, kalça ve bacak bölgesi, göbek bölgesi gibi birçok vücut bölgeleri için yöntemimizi uygulayabiliyoruz. Bugün özellikle kadınların en sık maruz kaldığı deri sorunları arasında selülitlerdir.

Bu sorunun basit güzellik uygulamalarıyla giderilmesi oldukça zordur. Çünkü selülitler diğer tedavi seçenekleri üzerinden giderilse dahi birkaç ay sonrasında yeniden meydana gelebilir. Bu da hem maliyet ve hem de zaman kaybı demektir. En zorlu selülitlerinizin yok edilmesinde dahi altın iğneden faydalanabilirsiniz.

Altın İğne Kaç Günde İyileşir?

Uygulamamız kısa sürede etkisini gösterir. Klinik merkezimiz bu uygulamayı pratik bir şekilde gerçekleştirdiğinden ortalama olarak 48 saat içerisinde iyileşme gözlemlenir. Bununla birlikte altın iğne yöntemimizde ek bir tedavi seçeneği gerçekleştirmiyoruz.

Altın İğne Kaç Yaşında Yapılmalı?

Uygulamamız için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Fakat ergenlik dönemi sonrasında yaptırılması daha uygundur. Bu dönemde bireyler daha hassas bir ruh haline sahip olabiliyor. Bu bakımdan uygulama için ebeveynlerden onay alınması da önemlidir.

Altın İğne Zararlı mı?

Uygulamamızın herhangi zararı yoktur. Fakat amatör güzellik merkezlerinden alınması cilt sağlığı açısından yan etkiler oluşturabilir. Bunun haricinde altın iğnenin klinik merkezimizden aldığınızda ağrı ve acı gibi durumlar görülmez.

Altın İğne Ağrılı mı?

Uygulamamız lokal anestezi üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu uygulama üzerinden yapılan güzellik işlemlerinde minimum düzeyde ağrı hissedilebilir. Fakat uygulamamızda hissedilen ağrılar huzursuz edici boyutta değildir. Hafif ağrı kesiciler üzerinden kolayca giderilir.

Altın İğne Sivilce İzlerini Geçirir mi?

Uygulamamız sivilce ve sivilce izlerini kolay bir şekilde geçirir. Çünkü bu yöntem akne ve akne izlerinin yok edilmesinde en etkili yöntemdir. Diğer yöntemlerde olmayan birçok fayda ve avantajları yöntemimizde bulabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı bir cilt için altın iğne uygulaması yaptırmak istediğinizde sizleri klinik merkezimize bekliyoruz.

Altın İğne Tedavi Fiyatları 2023

Uygulamamızın tedavi fiyatları güzellik merkezleri arasında farklılık gösterir. Bugün birçok klinikler tarafından altın iğne uygulaması yüksek fiyatlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu da sizlerin ciddi anlamda mali kayıp yaşamanıza neden olur.

İşletmemizi incelediğinizde diğer güzellik merkezlerine oranla daha düşük bir fiyat tarifesi sunduğumuzu fark edebilirsiniz. Altın iğne tedavi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin