Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Somon DNA’sı Aşısı

Somon DNA’sı Aşısı

Somon DNA’sı Aşısı ile Gençlik
Yüzümüzün, dekoltemizin ve ellerimizin zaman içerisinde kaybettiği nemi, kollojeni, fibronektin ve elastini Biogenevitiy tedavisi ile yerine koymak her sabah giderek daha genç uyanmak mümkün.

Biogenevitiy tedavisi “Saf Hyaluronik Asit” ve “Somon Balığı” spermlerinden elde edilen DNA molekülü sayesinde hücre yenilenmesi sağlayarak ciltte yenilenme ve gençleşme sağlar. Ciltteki canlanma ve gençleşme hızı bir şekilde 2 aylık tedavi sürecinde ortaya çıkar.

Cilt yenileme konusunda arayışlar hiç bitmesede Somon DNA’sı aşısı ile ciddi bir yol kat edildiğini ve artık cildimizin yaşlanmayabileceğini söylemek mümkün.

İki fazdan oluşan Yeni Nesil Biyolojik Canlandırma programı BIOGENEVITY ; “Hyaliaphase” ve “Nucliaphase” olarak yoğun nemlendire ve onarım , canlandırma sağlamaktadır.

%20 yoğunlukta ve 1.000.000 dlton moleküler ağırlıkta elastik hyaluronik asit solusyonu olan Hyaliaphse ile cilde yoğun nem vermek için tedaviye başlanır.

Somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülü Nucliaphase ise 7.5 mg/ml yoğunlukta olup tedavinin ikinci aşamasını oluşturur.

Bu fazlar sayesinde cilt nem kazanır. Dermisteki metabolik faaliyetleri artar. Deride artan vasküler endotelyal büyüme faktörü sayesinde, kan akışı artar ve böylece bölgesel oksijenlenme hızlanır.

Yoğun miktarda su molekülünün yerinde yönlendirilmesiyle, endojen hyaluronik asit artar. Serbest radikaller yoğun biçimde temizlenir. Fibroblastlar uyarılarak, kolajen üretiminin artmasını sağlar. Kılcal kan damarlarının oluşumları büyük çapta teşvik edilir. Ayrıca UV radyasyonlarının neden olduğu zararlara karşı koruma sağlanır.

Uygulama Prosedürü

Tedavi sürecine cildi yoğun olarak nemlendirmek için ilk aşamada HYALIAPHASE enjeksiyonlarının 15 gün arayla uygulanması olarak başlanır.

İkinci aşamada ise iki haftada bir uygulanan NUCLIAPHASE’da ise; “SOMON BALIĞI” spermlerinden elde edilen DNA molekülleri, cilde enjekte edilir.

Cildin çok kurumuş olduğu durumlarda istenirse şok terapisi de uygulanabilir. Şok terapisinde; 15 gün süre bırakarak üç kez HYALIPHASE ve onlara ilaveten üç kez NUCLIAPHASE uygulanır.

Uygulama Sonrası

Uygulama protokolüne sadık kalınıp tedavi yapıldığı süre içerisinde kişiler ciltlerindeki değişimi ve canlanmayı fark ederler.

Hastalar her uygulamadan sonra ciltlerinin biraz daha canlandığını gözlemler ve her sabah daha genç bir ciltle uyanırlar.

Bu tedavi ile kişi 10 yıl kadar gençleşebilsede işlem öncesi kişinin cilt kalitesinin değerlendirilmesi gerekir.

Somon DNA’sının ciltteki bu etkisinin sebebi bilimsel araştırmalar sonucu ortaya konmuştur. Araştırma sonucunda “SOMON BALIĞI” sperminin insan cildindeki eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynak olduğu bilgisine ulaşılmıştır.

Op. Dr. Hüseyin Kandulu’ya Sorun

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ile ilgili merak ettiklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz. Sorularınızı mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağım.
op-dr-huseyin-kandulu


Benimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.