Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

Liposuction

Liposuction Nedir?

Liposuction, tıbbi alanda her geçen gün yeni tedavi yöntemleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu uygulama profesyonel plastik cerrah klinik merkezimiz tarafından garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

Uygulama, yabancı bir terim olmasına rağmen Türkçe anlam olarak vücudun herhangi bir bölgesinden fazla yağların alınmasıdır. Uygulama her yaştan hastalara uygulayabiliyoruz. Bu bakımdan yaş faktörünüzün önemi yoktur.

Bu yöntem sayesinde fazla kilolarınızdan kolay ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Çünkü yağ alma uygulamamızda yan etkiler söz konusu değildir. Yağ alma işlemimizde en kaliteli cihazlar kullanıyoruz.

Bu sebeple en zorlu bölgelerde dahi uygulamamızdan yüksek başarılı neticeler elde ediyoruz. Bu bakımdan liposuction uygulamamızdan güvenle faydalanabilirsiniz.

Liposuction Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bu uygulama doğrudan klinik merkezimizce pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Bu bakımdan liposuction tedavisinde kliniğimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen plastik cerrahi merkezlerinden biridir.

Bu tedavi seçeneğimizi vücudunuzun tüm bölgelerinden uygulayabiliriz. Özellikle göbek bölgenizden veya doğrudan bu bölge çevresinden iz kalmayacak küçük düzeyde delikler açarak vakumlu cihazımız üzerinden fazla yağlarınızı alabiliyoruz.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Bu özel zayıflatma uygulamamız özellikle obezite hastalığı olmayan, fakat fazla yağlara sahip olan hastalarda bu yağların daha modern bir teknik üzerinden giderilmesi açısından bu teknik son derece idealdir. Bu kategoride yer alan hastalarımıza lipocustion uygulamamızı tavsiye edebiliriz.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

En çok uyguladığımız etkili zayıflatma yöntemimiz liposuction uygulamasıdır. Bu tedavi seçeneğimizde ayrıca bazı ek yöntemler de yer alıyor.

Bunlar vakumla yağ aldırma, enjeksiyonla yağ aldırma, lazer cihaz üzerinden yağların alınması gibi birçok farklı yöntemlerdir. Hastalarımızla birlikte genel bir değerlendirme yaparak en uygun tedavi seçeneği uyguluyoruz.

Liposuction Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Uygulama öncesinde hastalarımızın mutlaka bazı ayrıntılar hakkında bilgisi olmalıdır. Çünkü liposuction önemli bir işlemdir. Hastalarımızın yeniden yağ tabakalarına maruz kalmaması açısından uyarılarımızı harfiyen dikkate alması önemlidir.

İlginizi Çekebilir  Popo Estetiği

Uygulamadan önce 3 ila 4 haftalık süreç boyunca hastalarımızın alkol, sigara, yüksek kafeinden, doğum kontrol ilaçlarından uzak durması gerekir.

Liposuction Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulamamız sonrasında dikkat edilmesi gerekenler de söz konusudur. Çünkü liposuction sonrasında da yeniden aşırı yağların oluşmaması açısından dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Cerrahi müdahale sonrasında hastalarımızın klinik merkezimizde 24 ila 48 saat aralığında kalması gerekebilir.

Bu süreç doğrultusunda kaliteli demir vitamini takviyesi yapabiliriz. Bedenin sıkı ve formda kalması açısından kaliteli korse tercih edilmelidir. Bununla birlikte günlük düzenli bir şekilde egzersiz çalışmaları gerçekleştirilmelidir. Aşırı yağlı besin ürünlerinden uzak durulmalıdır.

Liposuction En Sık Nerelerde Tercih Ediliyor?

Uygulamamız vücudun her yerinden yapılabiliyor. Fakat daha kolay bir bölge olması sebebiyle liposuction en sık göbek bölgesi üzerinden tercih ediliyor. Bu bölgedeki yağların alınması ayrıca vücudun komple bir şekilde yağ dengelenmesini sağlar.

Liposuction Sonuçları Kalıcı mıdır?

Tedavi seçeneğimizin sonuçları kalıcı olabilmesi için öncelikle hastalarımızın talimatlarımız doğrultusunda hareket etmesi gerekir. Çünkü liposuction başarılı geçmesi haricinde hastalarımızın yeniden aynı soruna maruz kalmaması da önemlidir.

Liposuction Tekniği Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Uygulama daha çok göbek bölgesinden gerçekleştiriyoruz. Bu bölgede liposuction sayesinde fazla yağlarınızdan daha hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlıyoruz. Bunun haricinde basen ve kalça bölgesinde, kol ve bacak gibi farklı vücut bölgelerinden de bu uygulamamızı gerçekleştirebiliriz.

Liposuction Ameliyatı Genel Anestezi İle mi Yapılır?

Tedavi yöntemimizi genel anestezi üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemle hem daha hızlı bir şekilde neticeler elde ederiz ve hem de minimum düzeyde yan etkiler görülebilir. Fakat bazı klinik merkezlerinde lokal anestezi söz konusu olabiliyor.

Liposuction Ameliyatı Riskleri Nelerdir? Yan Etkileri Var mıdır?

Uygulamamızda risk etkenleri minimum düzeydedir. Çünkü konforlu ve son derece hijyenik bir ameliyathane ortamından liposuction gerçekleştiriyoruz. Yan etkileri ise yok denebilecek kadar azdır. Hafif düzeyde ağrı görülebilir. Fakat etkili ağrı kesici ilaçlar üzerinden bu problemi de kolayca ortadan kaldırabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Kol Germe

Liposuction Kilo Verme Amacıyla Yapılabilir mi?

Uygulamamız kilo verme amacıyla gerçekleştirebiliyoruz. Fazla kilolarınızdan en etkin bir şekilde kurtulmak için liposuction en uygun tekniğinden güvenle faydalanabilirsiniz. Bunun için kurumsal web sitemiz üzerinden online randevu oluşturmanız yeterlidir.

Bir Seferde Kaç Litre Alınabilir? Liposuction Tekrar Yapılabilir mi?

Bu uygulamamız kalıcı bir seçenek olduğundan özellikle aynı bölge üzerinden yeniden uygulanması tavsiye edilmez. Fakat vücudun farklı bölgelerinden liposuction tekrarlı bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Bunun haricinde uygulamada bir seferde yaklaşık olarak 5 litre oranında yağ kütlesini vücuttan dışarı çekebiliyoruz. Bu uygulamamız zayıflama yöntemi değildir. Bu sebeple sıklıkla uygulanması sağlık açısından risk oluşturabilir. Bu da yaklaşık olarak 3 ila 5 kilograma denk geliyor.

Dolaysıyla bu yöntem üzerinden ciddi anlamda kilo atabilirsiniz. Daha fit ve güzel bir beden ölçüsü elde edebilirsiniz. Uygulamada gereğinden fazla yağların alınması genel sağlığın bozulmasına neden olabilir. İdeal vücut yapınız baz alınarak gerekli oranda yağları alıyoruz.

Klinik merkezimiz bu anlamda sektörün en güvenilir plastik cerrahi merkezlerinden biridir. Personellerimiz bu alanda hassas bir şekilde hizmetler sunar. Uygulama öncesinde gerekli tüm analizleri kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hastalarımıza ameliyat öncesi ve sonrasında açıklayıcı bir şekilde ön bilgilendirme yapıyoruz.

Liposuction Yaptıranların Yorumları

Klinik merkezimiz üzerinden işlemi yaptıranların yorumlarını okuyabilirsiniz. Hastalarımızın pek çoğu tarafından bu tedavi seçeneğimiz hakkında pozitif yönde yorumlar yapılmıştır.

İnternet dünyasında yer alan sosyal medya kanalları üzerinden hasta yorum ve tavsiyelerimizi güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. Klinik merkezimiz günlük olarak onlarca bireye bu tedavi uygulamasını sunuyor.

Bu kapsamda geniş düzeyde müşteri kitlemiz söz konusudur. Bunun haricinde klinik merkezimiz bugün Facebook ve Twitter üzerinden de yoğun bir şekilde takip ediliyor.

Bu sebeple zengin takipçi kitlemiz de söz konusudur. Güncel referanslarımıza da göz atabilirsiniz. Kliniğimiz hem yurtiçi ve hem de yurtdışından bu tedaviyi sunduğundan geçen süreçte en geniş düzeyde referanslar sunuyor.

İlginizi Çekebilir  Vücut Şekillendirme Estetiği

İşletmemiz bu uygulamayı diğer plastik cerrahi merkezleri aksine sadece birkaç seans üzerinden tamamlıyor. Bugün birçok plastik cerrahi merkezlerinde uzun süreli tedavi söz konusudur. Bu da sizlerin sıkılmasına ve ciddi anlamda zaman kaybı yaşamanıza neden olur. Tedavi başarısı son derece önemlidir.

Kaliteli hizmet sunduğunu iddia eden birçok plastik cerrahi merkezlerinde yüksek teknolojili tedavi cihazları yer almaz. Bu bakımdan riskli tedavi söz konusudur. İşletmemizi incelediğinizde en gözde plastik cerrahi merkezi olduğunu fark edebilirsiniz. Saygın kadrolarımız eşliğinde sizleri klinik merkezimizde ağırlamaktan onur duyarız.

Liposuction Fiyatları 2024

2024 uygulama fiyatları klinik merkezleri arasında farklılık gösterir. Bugün 81 ilimiz üzerinden hizmet sunan birçok plastik cerrahi merkezlerinde uygulama fiyatları yüksek ve ayrıca ek ücretli olarak aktarılıyor.

Bu da sizlerin ekonomik yönden dezavantajlı kalmanıza neden oluyor. Uygulamada kalite ve garanti kadar uygun fiyat tarifesi de son derece önemlidir. Fakat bugün maalesef birçok klinik merkezlerinde müşteri memnuniyetinden ziyade yüksek kazançlar elde edilmesi ön planda yer alıyor.

Uygulama fiyat tarifemizi doğrudan sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu kapsamda klinik merkezimizi diğer plastik cerrahi merkezleriyle de karşılaştırabilirsiniz. Bu tedavi uygulamamızla sizlere pozitif ve enerjik bir yaşam sunuyoruz. Fazla kilolarınız sizleri hem iş ve hem de sosyal alanda negatif yönde etkiler.

Bununla birlikte özgüven düşüklüğü yaşamanıza ve depresyon belirtileri göstermenize dahi yol açabilir. Bu sebeple aşırı kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir yaşama merhaba demek açısından klinik merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıca web sayfamızda yer alan online müşteri destek hizmetlerimiz üzerinden de liposuction hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Liposuction fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin