Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

Brezilya Kalça Estetiği

Brezilya Kalça Estetiği 

Op.Dr.Hüseyin Kandulu Estetik Cerrahi alanındaki uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra tüm dünyada ve ülkemizde ciddi anlamda ihtiyaç duyulan ve bu alanda gerçekten istenilen sonuçlara ulaşılabilmesi için ciddi deneyim gereken vücut şekillendirme ameliyatlarına yönelik spesifik çalışmaya başlamıştır. Vücut şekillendirme ameliyatları dendiği zaman ise “BBL” büyük bir yer kaplansktadır.

Op.Dr.Hüseyin Kandulu bu alanda dünya çapında bilinen birçok cerrah ile birlikte çalışıp deneyimlerini artırmış olup halen kendi teknik ve tecrübelerini meslektaşlarına aktardığı “Vaser Hi-Def Liposculpture” ameliyatlarının eğitmenliğini sürdürmekte ve tüm dünyadan birçok meslektaşını istanbulda ağırlamaktadır.

Brezilya Kalça Estetiği nedir?

Brazilian butt lift veya toplumumuzda Jeniffer Lopez kalça estetiği, kalça büyütme, kalça toparlatma, brezilyalı kalçası diyede bilinen cerrahi bir müdahaledir. Bu müdahalede vücudun bir veya birçok yerinden vaser liposuction işlemi ile alınan yağlar önceden kalçada belirlenmiş olan kalça yanakları veya kalça yanları gibi yerlere enjekte (transfer) edilir. Bu işlem esnasında alınan yağlar özel işlemlere tabi tutulduktan ve kök hücreden zenginleştirikdikten sonra kullanılmaktadır.

Brezilya Kalça Estetiği Ameliyat Ücreti Nedir?

Op.Dr.Hüseyin Kandulu’nun en çok aldığı soru , bu işlemin fiyatı olmaktadır. Bu konuda samimiyetle söylemek gerekirse ödenecek ücret hastanın bulunduğu duruma göre değişecektir , ayrıca bu ameliyat karın germe, meme büyütme veya küçültme, memenin yağ dokusu ile büyütülmesi gibi birçok prosedürlede birleşebileceği için profesyonel muayene sonrası fiyat alınması veya en azından email-whatsup gibi yollardan fotoğtaf göbderip online konsültasyon ardından fiyat bilgisi alınması en sağlıklı yöntem olacaktır.

Brezilya Kalça Estetiği Dr Kandulu nun önerileri Nelerdir?

BBL ameliyatlarında, %80 ve üzeri hastama vücutlarından alınan yağların kalçaya transfer edilmesi ve kalçanın yeniden şekillendirilmesi ile gerçekleşen operasyon yöntemini önermekteyim. Bunun yanında yeterli yağ dokusu olmayan hastalarıma ise kalça protezi (gluteal implant) ile birlikte kombine şekilde yağ enjeksiyonu uygulamaktayım. BBL operasyonunda öncelikle kalça şekili ve vücut yapısı değerlendirilmelidir. Bu işlemde kalça ile birlikte bel , basen ve bacak içleri mutlaka değerlendirilmeli ve gerekli ise bu bölgelerede müdahale edilmelidir.

İlginizi Çekebilir  Vaser Liposuction Ameliyatının Fiyatı Nedir?

Hedeflediğimiz sonuç beli inceltmek ve kalçaları dolgunlaştırıp yuvarlaklaştırmak olması nedeni ile tek bölgeye yapılacak müdahale herzaman eksik kalacaktır. Gerek kalça implantı gerekse BBL ameliyatı gerçekleştirirken esas dikkat edilmesi gereken aslında iyi bir liposuction işleminin %90 oranında gerekliliğidir. İster protez isterse sadece BBL operasyonu olsun her iki prosedürde genel anastezi ile gerçekleştirilir ve ortalama 1.5-2 saat sürer.

Daha öncede söylediğim gibi mommy makeover ve diğer operasyonlar ile de bu işlem kombine edilerek vücutta inanılmaz transformasyonlar elde edilebilmektedir.
Bu ameliyat veya diğer uyguladığım işlemlerle ilgili bana +905320539875 ten arama veya whatsup yolu ile , @kandulu instagram hesabımdan veya huseyin@kandulu.com aracılığı ile mail atarak ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin