Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

H100 Aşısı

H100 (Gençlik Aşısı) Nedir?

H100 aşısı, cildin nem ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır ve insanları daha genç göstermek ve cilt problemlerini ortadan kaldırmak için medikal kozmetolojinin ilk tercihidir.

H100 içerik açısından zengindir ve özellikle sarkmış, susuz kalmış, kırışmış ve hasar görmüş ciltler için mükemmel etkilere sahiptir. H100 aşısı, cilt tarafından sentezlenemeyen vitamin ve mineraller içerir ve hyaluronik asit özelliği sayesinde genç bir görünüm sağlar.

Aşıdaki kolajen peptitler, vitaminler, silikonlar, dmae, hekzapeptitler, mannitol, hyaluronik asit ve diğer maddeler cilt dokularına nüfuz eder. Böylece cilt kolajen üretimini tetikler ve cilt elastikiyetini geri kazanır. Tüm bu bileşenler kırışıklıkları ve hatta cilt tonunu giderebilir. Cilt gerginleşir, bu da insanların daha genç görünmesini sağlar.

H100 Aşısı Nasıl Uygulanır?

H100 aşısını olmak isteyenler öncelikle bu alanda deneyim ve uzmanlığa sahip bir kliniğin desteğini almalıdır. Burada deneyimli ve donanımlı bir uzman H100 aşısını göre uygulayacaktır.

Rahat ve kullanışlı bir işlem olan H100 aşısı yapılırken öncelikle uygulama bölgesine uyuşturucu krem ​​sürülür. Ameliyat sırasında uygulanan anestezik krem ​​sayesinde hasta herhangi bir ağrı ve acı his yaşamaz. H100 aşısı vücudun farklı bölgelerine uygulanabilir.

Uygulamayı yönlendiren ana unsur, bireysel ihtiyaçlar ve beklentilerdir. İşlem sırasında ince bir iğne kullanıldığı için ciltte iz kalmaz. H100 farklı seanlarla verilir.

Bunlar 30 ila 45 dakika sürer. Seans sayısı kişilerin yaşına ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Seans süresi genellikle 3 hafta aralıklıdır. Uzman doktorunuz olarak bu şekilde aşı uygulaması yapıyorum.

H100 Aşısı Kimlere Yapılır?

Güzel, sağlıklı ve genç bir cilt istiyorsanız H100 aşısını kullanabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı bir etkiye sahiptir, bu nedenle yaşlanmaya direnmek isteyen hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. H100 ile aşılanmış kişilerin cildi temiz ve sağlıklı görünür.

İlginizi Çekebilir  Lipödem Tedavisi

H100 aşı öncesinde medikal estetik  veya doktor tarafından kişiye özel cilt analizi ile ihtiyaçların ne olduğu tespit edilir. Seans sayısı da tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir. Uzman doktor olarak cildiniz ile ilgili ihtiyaçları belirlemeniz konusunda sizlerle yardımcı oluyorum.

H100 Aşısı Faydaları

Çalışmalar ve incelemeler, H100 aşısının birçok avantajı olduğunu göstermiştir. Aşı, dokuların su ihtiyacını karşılayan ve dokuların ömrünü uzatan hyaluronik asit içerir.

İçeriğindeki maddeler cilt yüzeyindeki kırışıklıkları giderir ve ince çizgileri yok eder. Cildi gergin tutarken kas dokusunda sıkı bir yapı sağlar. Hasarlı cilt dokusunu onarır H100 aşı cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

Cilt tonunu eşitler ve cilt kusurlarını yok eder. Cildin nem ihtiyacını karşılar. Nemlendirilmiş cilt elastikiyetini yeniden kazanır. Dokuların kendini düzeltmesine yardımcı olur.

Sarkan cilt görünümü kaldırılır ve cilt daha canlı hale gelir. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak bu aşıyı olmak isteyen kişilere hizmet veriyorum. Hizmetler kapsamında da aşının sunduğu bütün avantajlardan yararlanmak mümkün oluyor.

H100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

Doktorunuz olarak aşı öncesinde birtakım gerekli incelemeler yapıyorum. Bu incelemeler doğrultusunda ise aşı uygulaması için gerekli olan dozu ve seansı belirliyorum. Aşı yaptırmak isteyen kişiler genellikle seans sayısını öğrenmek ister. Seans sayısı kişiye ve cilt yapısına bağlı olarak değişir.

Uzman doktor olarak söyleyebilirim ki aşı, 3-4 seans ile yapılır. Bu seanslar ise 2 ya da 4 hafta ara ile gerçekleştirilir. Seanslar tamamlandıktan sonra aşılar biter ve daha genç bir görünüme sahip olunabilir.

H100 Aşısı Öncesi Bilinmesi Gerekenler

H100 yaptırmak isteyen kişiler öncesinde bu aşı hakkında bilgi edinmelidir. Alanında uzman doktor olarak bu aşı hakkında önemli bilgileri hastalarıma sunarım.

Aşı öncesinde yapılması gerekenleri de belirtirim. İlk olarak aşı öncesinde kullandığınız kan sulandırıcı ilaçları bırakmanız gerekir. Aynı zamanda başka ilaç kullanıyor iseniz bunu operasyon öncesi doktor ile paylaşmanız önemlidir.

İlginizi Çekebilir  Kol Germe

Herhangi bir sağlık sorununuz yoksa aşı yaptırmanız gerekir. Bunun yanı sıra aşı olmadan önce alkol tüketimi yapılmamalıdır. Aksi takdirde birtakım istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar. Bahsettiğim bütün bu şeylere uyan hastalarım hem sorunsuz hem de etkili bir aşı uygulaması yaptırıyor.

H100 Aşısı Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

H100 adı verilen gençlik aşısını yaptırmak isteyen kişiler, aşı sonrasında bazı şeylere kesinlikle dikkat etmek zorundadır. Doktorunuz olarak sizlere bu konu hakkında gerekli bilgileri sağlarım. Öncelikle H100 aşı olduktan sonra ilk 24 saat çok önemlidir.

Bu süre içinde uygulama yapılmış olan bölgeyi yıkamamak gerekir. Aşırı sıcak ortamlarda bulunmaktan kaçınmak gerekir. Bununla birlikte alkol ve sigara kullanımı da yapılmamalıdır. Bol su içilerek işlem bölgesine buz uygulaması yapmak gerekir.

Direkt güneşe maruz kalmamak ve ağır spor faaliyetleri gerçekleştirmemek de aşı sonrasında dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Sizlere verdiğim aşı hizmeti kapsamında daha iyi bir cilde sahip olabilir ve estetik görünüm kazanabilirsiniz.

H100 Aşısı Yaptıranlar

H100 aşısını genç yaşta yaptırırsanız, cildiniz daha iyi görünecektir. Teniniz bir çocuğun güzelliğini ve şeffaflığını andırır. Yaşlanma karşıtı etkisi olduğu için cilt kırışmaz ve uzun süre nemi muhafaza eder.

Kuru ciltler için en iyi tedavilerden biridir. Kuru bir cildiniz varsa nemlendirici kullansanız bile cildiniz nemli kalmaz. İnsanlar için faydalı aşıyı yaptıranların sayısı her geçen gün artıyor. İnsanların en çok korktuğu şeylerden biri yaşlanmaktır.

Yaşlanmaya karşı en iyi önleyici tedbirler için bu tür tedavileri kullanırlar. Bazı kişiler için sadece bir seans geçerlidir. Madencilere aşı yaptıranlar faydasını görünce memnuniyetlerini dile getirdiler. Yüzdeki kırışıklıkları kolayca gidermeye yardımcı olur.

Uygulanacak bölgede daha sıkı bir alanı garanti eder. Ayrıca hücre yenilenmesini artırır. Hücreler yenilendikten sonra cildiniz hemen kırışmaz ve uzun süre korunur. H100 aşısı uyguladığım hastalarım genel olarak bu ve benzeri sonuçlar elde eder.

İlginizi Çekebilir  Karın Germe Ameliyatı

H100 Aşısı Yorumları

H100 hakkında insanlar tarafından yapılan birçok yorum bulunuyor. Bu yorumlar çoğunlukla yüksek memnuniyet içerir. İnsanlar genel olarak aşının etkilerini beğeniyor. Hızlı etki etmesi ve güzel bir cilt sağlaması ile ön plana çıkar.

Kullanan kişiler genel olarak aşının cildi kısa sürede daha iyi bir hale getirdiğini belirtiyor. Aşı uygulaması kapsamında hem pürüzsüz hem de temiz bir cilde sahip olmak mümkündür. Bir diğer adı gençlik aşısı olan bu madde sayesinde, daha genç bir görünüm sahibi olunur.

Aşı yapmak isteyen kişiler uzman ekibim ile beni tercih edebilir. Aşı uygulamasını profesyonel bir şekilde yapıyor ve alanında uzman Operatör Doktor olarak bu alanda ön plana çıkıyorum.

H100 Aşısı Fiyatları 2024

Cildinizin daha sağlıklı ve parlak olmasını istiyorsanız gençlik aşısı talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede cildin yaşlanmasını engeller, daha uzun ve genç kalmasını sağlarsınız. Aşılamadan sonra hasta zaman zaman izlenmelidir.

Doktorunuz olarak 6 ayda bir tekrarlamanın faydalı olduğunu söylüyorum. Bu aşı uygulaması 2 ya da 3 haftada bir seanslarla toplamda 3 veya 4 seansta tamamlanır.

Bütçenize uygun tedavi seansları ile sunduğumuz aşılardan faydalanacaksınız. Çok fazla para harcamadan cildinizi tazeleyebilir ve yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz. Uzman doktor olarak H100 aşısı hizmeti sağlarım. H100 aşısı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin