Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

El Dolgusu

El Dolgusu Nedir?

El dolgusu, estetik uygulamaları içerisinde çok sık tercih edilmektedir. Bu uygulama kapsamında elde meydana gelen bir takım sorunlar giderilir.

Zaman geçtikçe insanların elleri yaşlanmaya bağlı olarak karışma ve deri incelemesi gibi problemler ile karşı karşıya gelebilir. Ellerdeki dolgunluğun gitmesi buna benzer şeyleri gidermek için dolgular tercih edilir.

Hyaluronik asitten meydana gelen bir dolgunun ellere enjekte edilmesine el dolgusu uygulaması denir. Bu madde cildin yeniden genç ve diri bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu doğrultuda ise eller için son derece ideal olur.

El Dolgusu İşlemleri Kimlere Yapılır?

El dolgusunun kimlere yapıldığı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Operatör Doktor Hüseyin Kandulu olarak söylemem gerekir ki ihtiyaç duyan herkese el dolguları yapılabilir. Bu dolgular yaşlanma belirtisi gösteren kişiler için tarafımca uygulanır.

Yaş ilerledikçe cilt altı doku kaybı yaşanır. Bu kayıp sonrasında ise ellerde kırışıklık meydana gelebilir. Aynı zamanda deride incelme ve zamanla leke belirmesi gibi sorunlarda verdiğim dolgu hizmeti kapsamında giderilir.

Bu sorunları yaşayan kişiler ellerine dolgu yaptırabilir. Genel olarak bahsetmek gerekirse yaşlanmadan kaynaklı olan birtakım cilt problemleri yaşayan kişiler dolgu uygulamasına başvurabilir. Profesyonel ekibimle birlikte el dolgusu uygulamasını kolay bir şekilde yaparız. Bu kişiler elleri için dolgu yaptırabilir.

El Dolgusunun Etkileri Nelerdir?

Uzman ekibim ile uyguladığım el dolguları çok etkili olur. Bu dolgular elin daha genç ve dolgun görünmesini sağlar. Yaşlanmayla birlikte meydana gelen kırışıklık ve cilt incelemesi uygulama etkileri kapsamında giderilir.

Derisi incelmiş el, dolgu uygulaması kapsamında hacim sahibi olur. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak yaptığım uygulamalarda cilt altı dokusunun yenilenmesini sağlarım. Bu sayede de elleriniz eski günlerdeki gibi diri ve sıkı bir görünüme sahip olur. Genel olarak el dolgularının etkileri bu şekildedir.

İlginizi Çekebilir  Cilt Bakımı

El Gençleştirme İşlemleri Ne Kadar Sürmektedir?

El gençleştirme işlemleri yapılacak olan işleme bağlı olarak farklı surelerde tamamlanır. Alanında uzman doktor olarak bu işlemleri oldukça kısa süre içerisinde tamamlıyor ve daha genç bir ele sahip olmanızı sağlıyorum.

El dolgusu yapmak insanların günlük hayatına etki eden bir uygulama değildir. Oldukça kısa süre içinde yapılır ve etkileri hızlı bir şekilde görülür. Öncelikle ele lokal anestezi yapılır ve işlem sırasında herhangi bir acı hissedilmemesi sağlanır.

Sonra ise ortalama 5 ila 15 dakika arasında bir sürede dolgu ele enjekte edilir. Enjeksiyon işleminin tamamlanması ile birlikte el gençleştirme işlemi bitirilmiş olur.

El Dolgusu Öncesi

Dolgu uygulaması yaptırmak isteyenler için uygulama öncesi ve sonrası büyük öneme sahiptir. El dolgusu öncesinde elin hacmi küçüktür ve derisi incedir. Aynı zamanda el üzerinde yaşlanmaya bağlı olarak birtakım lekeler ortaya çıkmış olması da mümkündür.

Genellikle operasyon öncesinde herhangi bir kan sulandırıcı ilaç kullanılmaması gerekir. Uzman bir doktor olarak aynı zamanda alkol kullanımı yapmamanızı da tavsiye ediyorum. Dolgu öncesi belirtilen şeylere dikkat edildiği takdirde, iyi ve başarılı bir uygulama gerçekleştirilir.

El Dolgusu Sonrası

Dolgu sonrasında elin nasıl bir görüntüye sahip olacağı herkes tarafından merak edilir. Uygulama sonrasında elde bulunan kırışıklıklar kolay bir şekilde giderler. Aynı zamanda cildin incelmesi nedeniyle yaşanan hacim kaybı bu uygulama kapsamında ortadan kalkar.

Yani eliniz tekrar eski hacmine sahip olabilir. Uygulama sonrasında tekrar eski hayatımızda dönmeniz son derece kolaydır. Yani ağır bir iyileşme süreci gibi bir şey söz konusu değildir.

İşlem sonrasında herhangi bir ağrı yaşanmaz. Uygulama yapıldıktan sonra 24 saat bittikten itibaren eller yıkanabilir. Yani süreç sonrasında önemli olan kısım sadece ilk 24 saatlik kısımdır. Bundan sonra hızlı ve rahat bir şekilde normal hayata devam edilebilir.

İlginizi Çekebilir  Kalça Asma

El Gençleştirme İşlemleri Ağrılı Mıdır?

Estetik alanında yapılan el gençleştirme işlemleri herhangi bir ağrıya neden olmaz. Uygulama sırasında hastalarıma lokal anestezi kremi sürerim. Bu krem elin uyuşturulmasını ve işlem sırasında acı çekilmemesini sağlar.

İşlem kısa sürdüğü için hızlı bir şekilde enjeksiyon uygulaması tamamlanır. Dolgu uygulandıktan sonra da herhangi bir acı meydana gelmez. Bu doğrultuda el dolguları hem işlem sırasında hem de uygulama sonrasında herhangi bir ağrıya neden olmaz.

Uygulama öncesi ve sonrasında doktorunuz olarak sizlere gerekli bilgileri sunarım. İşlemin acısız olması sayesinde birçok kişi daha genç görünen ellere sahip olmak için bu uygulamayı tercih ediyor. Acısız olmasının en önemli sebebi bir ameliyat yapılmaya gerek duyulmamasıdır.

El Gençleştirme Paketi Nedir?

El gençleştirme paketleri kapsamında, isteyen herkesin eli daha pürüzsüz ve iyi bir görünüme sahip olabilir. Gençleştirme paketi ile el sırtındaki lekeler azaltılır. Aynı zamanda araya bir ay süre konularak iki kez Platelet rich plasma uygulaması gerçekleştirilir.

İki hafta arayla ise 4 kere hyaluronik asit uygulaması yapılır. Bu paket kapsamında yılda veya 2 yılda bir uygulama yapılarak daha genç bir el görünümüne sahip olmanızı sağlarım. Uzman doktor olarak dolgu uygulamaları ile deri altında kaybolan hacim yeniden kazandırılır. El dolgusu paketi bu içeriğe sahiptir.

El Gençleştirme İşlemlerinin Sonucu Kalıcı Mıdır?

Güzel ve sıkı duran bir ele sahip olmak isteyen kişiler el dolguları hakkında araştırma yapıyor. Bu noktada en fazla merak edilen soru ise el dolgusunun ne kadar süre kalıcı olduğudur.

Uzman doktor olarak söyleyebilirim ki dolgu uygulamaları sonsuza kadar kalıcı değildir. Yapmış olduğum bu uygulamalar ortalama olarak 1 yıl veya daha fazla sürede geçerli olur. Sonrasında ise etkisini kaybeder. Dolgu etkisini kaybettikten sonra yeniden uygulama yapma imkânı sunuyorum.

İlginizi Çekebilir  Somon DNA’sı Aşısı

El dolgusu Yaptıranlar

El dolgusu yaptırmak için profesyonel bir hizmet almak gerekir. Doğru ve güvenilir dolgu uygulaması ile istenilen el görünümüne sahip olmak mümkündür. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak bu uygulamayı birçok hastam için yerine getiriyorum.

El dolgusu yaptıran kişiler genel olarak yüksek bir memnuniyet ile ayrılıyor. Dolgu işlemi sonrasında hastalar genel olarak ellerindeki kırışıklık ve sorunların kısa süre içerisinde ortadan kalktığını belirtiyor. Aynı zamanda herhangi bir ağrı yaşamayan kişiler bundan dolayı el dolgularını çok fazla tercih ediyor.

Günümüzde en fazla tercih edilen estetik uygulamalarından biri olması ile ön plana çıkar. Dolgu yaptıran kişiler aynı zamanda etki süresi bittikten sonra uygulamayı tekrar yaptırmaya sıcak bakar. Böylece sürekli olarak genç görünen ellere sahip olabilirsiniz.

El Dolgusu Fiyatları 2024

Dolgu yaptırma fiyatları çeşitli unsurlar doğrultusunda değişir. Bu unsurların başında yapılacak işlem ve dolgu uygulanacak bölgenin belirlenmesi gelir. İşlem öncesinde doktorunuz olarak ilk olarak elinize analiz ediyor ve yapılması gereken uygulamayı belirliyorum.

Bu doğrultuda gerekli muayene yapıldıktan sonra istediğiniz ele nasıl sahip olacağınızı sizlere açıklarız. Belirlenen işlem doğrultusunda da sizlere uzman doktor olarak fiyat teklifi sunarım. Beyin dolguları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerdir.

Yani uygulanması sağlık açısından herhangi bir probleme yol açmaz. Operatör Doktor Hüseyin Kandulu olarak el dolgusu uygulamasını profesyonel bir şekilde ekibim ile sizlere sunuyorum. El dolgusu fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin