Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Yaşlı Ellere Son

Yaşlı Ellere Son

Estetik ameliyatlarda ki başarı nedeni ile artık kişilerin yaş tahminin de bulunmak giderek zorlaşsa da el sırtlarında ki lekeler , damarlanmalar ve cilt deformiteleri muhakkak çözülmesi ve tamalanması gereken bir problem. dolayısı ile sürekli olarak vurgulamakta olduğum kombine estetik ameliyatlar giderek önem kazanmıştır. Bu nedenle yüz estetiklerinde eller ihmal edilemez ve fizik muayenede bu ameliyatın rutini haline getirilmelidir. Yüz yenileme, gençleştirme işlemlerinin yanında ellere ayrılacak 30 dakikalık süre ile vücudun açıkta kalan görünür bu iki bölgesi birlikte gençleştirilecektir.

El sırtlarında ki cilt problemleri ve damarlanma görüntüsü için kişinin göbek çevresinden alınacak yağ hücrelerinin kök hücreden zenginleştirilerek aşılanması çok ciddi bir yenilenme ve genç görüntü sağlayacaktır. Eğer eşlik eden güneş lekeleri de mevcutsa bunlara yönelik mekanik cilt soyma işlemleri ameliyata eklenerek bu problemlerde düzeltilir. ilk 2-3 gün eller üzerinde şişlik ve morluk oluşsada ortaya çıkacak sonuç kısa zamanda kendini gösterir ve böylelikle bütünlük sağlanmış olur.

El gençleştirme işlemi ofis koşullarında labaratuar koşullarında hazırlanmış özel dolgu maddeleri ile de yapılabilmektedir. Tedavinin tamamlayıcı olmasından bahsetsekte zaman zaman sadece ellerinde ki yaşlılık belirtileri ile müracaat eden hastalarımıza tedavi şeçeneği olarak pratik yöntem olarak bu tarz ürünleri önerebilmekteyiz. Yine de söylemeden geçemeyeceğim çok önem verdiğim bir husus kişinin kendi hücreleri ile yapılacak tedavinin üstünlüğünün tartışılamayacağıdır.

Op. Dr. Hüseyin Kandulu’ya Sorun

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ile ilgili merak ettiklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz. Sorularınızı mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağım.
op-dr-huseyin-kandulu


Benimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.