Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
phone-call 0 (212) 279 64 96 - 0 532 257 73 68

Yıllara Meydan Okuyan Teknoloji Artık Kliniğimizde! Thermage CPT®

2002’de Thermage® kırışıklıkların tedavisi için invaziv olmayan radyofrekans (RF) enerji teknolojisini geliştirmiştir. En son cihaz olan Thermage CPT® Sistemi, klinik sonuçları ve hasta konforunu daha ileriye taşımaktadır. Thermage CPT® tedavi alanlarının aynı şekilde hacimsel ısınmasını sağlamak üzere monopolar kapasite eşleşmeli RF enerji kullanmaktadır ve böylelikle kollajenin yeniden şekillenmesine ve rejenerasyonuna ve kırışıklıkların düzleşmesine yardım etmektedir.

Yıllara Meydan Okuyan Güzellik için Yıllara Meydan Okuyan Teknoloji!

Bilimin öncülerinden cilt sıkılaştırma teknolojisindeki en son yenilik!

Bausch&Lomb olarak, cilt sıkılaştırma teknolojisine öncülük ettik ve on yıllık yenilikçi ve kanıtlanmış sonuçlarımız Thermage cilt sıkılaştırma platformu ile yapılanmıştır.

Gerçek bir innovasyon!

Özünde CPT (Comfort Pulse Technology), Thermage platformunun kanıtlanmış etkinliği üzerine inşa edilmiştir. Cildi özünde sıkılaştırmak için monopolar, kapasiteli bir şekilde birleşmiş radyofrekans enerjisi kullanan tek cihazdır. Fakat CPT, en iyi sonuçları ve en iyi tedavi deneyimini sunmak için kullanıcı ve hasta konforunu birleştiren özellikleriyle bir adım daha ileriye gitmektedir.

Daha fazla esneklik, daha iyi tedavi!

Thermage CPT tedavi uçları yelpazemiz  (Eye Tip, Face Tip and Body Tip 3.0 & 16.0) size tek bir tedavi platformu ile, daha çok hasta üzerinde daha fazla alanı tedavi edebileceğiniz, maksimum esnekliği vermek için tasarlanmıştır.

Thermage® kullanım endikasyonları: Alt ve üst göz kapakları dahil olmak üzere periorbital kırışıklık ve kırışmaların invaziv olmayan tedavisi; kırışıklık ve kırışmaların invaziv olmayan tedavisi ve selülit görünümünde geçici düzelme.

İlginizi Çekebilir  Total Definer Tummy Tuck (Vücut Hatlarını Tanımlayıcı Karın Germe)
Bizimle İletişime Geçin